Zde pište komentáře, diskuze, připomínky a dotazy, které uvidí i ostatní návštěvníci mého webu. V případě, že mi chcete jen poslat mail, využijte záložky "Napište mi".

Můžete se také zapsat jako člen Klubu písařů vlevo dole.

Vaše komentáře

Plnicí pero Harley-Davidson od společnosti Stypen (Francie)

Datum: 19.01.2018 | Vložil: Marek JANOSIK-BIELSKI

Milý Martine!

Po delší době jsem se vrátil k psaní perem. Může za to i vánoční dárek, který jsem uvítal s velkou radostí. S podobným nadšením jsem dohledal Vaši stránku věnovanou všemu kolem psaní perem. Ukládám si ji proto mezi oblíbené. Ať se nám všem dobře píše!

S pozdravem
Marek J.-B.

PERO: https://www.kalia.cz/images/stories/virtuemart/product/pl_p_zlute2.jpg

Děkuji

Datum: 18.10.2013 | Vložil: Ondřej

Dobrý den,
je tomu již mnoho let, co jsem si koupil své první plnící pero od firmy myslím regal, které mi neuvěřitelně znepříjemnilo život. Víčko, špatně zkonstruované jež mi ohybalo špíčku... tuž v něm zasichala.. brr :)
Ale po přečtení vašeho blogu jsem nevydržel a musel jsem si objednat pořádné pero a výsledek ? Jsem naprosto nadšen :)
Píši hodně, jsem schopen denně vypsat jednu-dvě bombičky...

Děkuju, že jste mne na toto přívedl, jsem vám vděčný.
Ondřej Slavětínský

Re: Děkuji

Datum: 02.11.2013 | Vložil: Martin Riedl

Dobrý den! Jsem moc rád, že se objevil další člověk, který se zajímá o pera! Opravdu jsem v této době zatížený studiem na gymnáziu, proto je tu zatím tak málo informací, ale jelikož jste už třetí člověk, který mi k tomuto webu něco už napsal, zdá se, že si nějaký ten čas budu muset vyhradit :D! děkuji za komentář a přeji hezký den!

Zaujalo

Datum: 09.06.2013 | Vložil: malé srdce

Dobrý den,

zaujala mě jedinečnost námětu, na který je Váš web zaměřen. Opravdu byl jsem mile překvapený, že jsou na světě lidé, kteří prostě mají rádi plnící pera a rádi o nich píší. Určitě by byla škoda, kdyby tento web zanikl. Plnící pera mají své vlastní kouzlo, které přitahuje člověka a přímo ho zve, aby vzal to lesklé tělo do ruky a jeho prostřednictvím začal psát své niterné myšlenky.

Re: Zaujalo

Datum: 09.06.2013 | Vložil: Martin Riedl

Dobrý den! Moc Vám děkuji za váš komentář, neskutečně jste mi zvedl náladu a chuť pokračovat v práci na tomto webu :D

To já děkuji

Datum: 09.06.2013 | Vložil: malé srdce

Já Vám děkuji za tento úžasný projekt, na kterém pracujete. Opravdu mě to ihned okouzlilo, protože i já mám rád plnící pera. Je v tom neskutečné kouzlo! Dnes jsem Váš weblog objevil a od dnes jsem fanouškem Vašeho blogu. Odkaz na něj jsem dal i na svůj blog, protože si určitě zaslouží, co nejvíc čtenářů a já vím, že v Čechách, ale i na Slovensku se pár fanoušků plnících per určitě najde. A já jsem si Vás už našel:-) A dokonce jsem dostal chuť koupit si nové plnící pero!

Re: To já děkuji

Datum: 09.06.2013 | Vložil: Martin Riedl

To je naprosto úžasné! První zápis a je přímo od Vás... Myslím si, že mě nic víc ani nastartovat nemohlo :DD! Ještě jednou děkuji, a vítám vás v klubu :D

Přidat nový příspěvek